Zabawa z Canpolbabies. Zgarnij matę "Piraci"

Moi Drodzy, dzisiaj zapraszam do zabawy wszystkie przyszłe mamy, mamy maluszków oraz wszystkich, którzy chcieliby sprezentować komuś Mate do zabawy z funkcją kojca „Piraci”
konkurs Canpolbabies, mata Piraci

Mata zaprojektowana jest w modnym ostatnio stylu manirystycznym i posiada wiele atrakcyjnych elementów stymulujących rozwój koordynacji wzrokowo - słuchowej oraz ruchowej dziecka. Na szczególną uwagę zasługują zabawki wiszące na pałąkach, które są głównymi bohaterami naszej blogowej zabawy.

Zapraszam do wzięcia udziału!


konkurs Canpolbabies

Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest blog, a fundatorem nagród  Canpolbabies.
2. Konkurs prowadzony jest na blogu oraz na naszym fanpagu na facebooku. Zgłoszenia wraz z odpowiedzią na zadanie konkursowe proszę umieszczać pod postem konkursowym na fanpagu tu.
3. Nagrodą w konkursie jest Mata do zabawy z funkcją kojca „Piraci”
4. Aby wziąć udział w konkursie należy:
  • zostać obserwatorem bloga i/lub polubić nasz fanpage na facebooku oraz fanpage sponsora
  • udostępnić post konkursowy na facebooku
  • udzielić odpowiedzi na zadanie konkursowe: Wymyśl imiona dla 3 sympatycznych zwierzaków wiszących na pałąkach.
5. Zwycięzce wyłoni jury konkursowe.
6. Zabawa trwa do 16.08.2015 r. Zwycięzce ogłosimy do dnia 20.07.2015 r.„Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora oraz firmę Canpol I Sp. z o.o. SKA ich danych osobowych na potrzeby organizacji konkursu i wysyłki nagród. Dane uzyskane w związku z organizacją konkursu będą wykorzystywane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 pnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 ze zm.).”

Więcej konkursów dla dzieci i kobiet w ciąży znajdziesz na stronie Konkursowe Mamy - Kliknij tutaj
Zabawa z Canpolbabies. Zgarnij matę "Piraci" Zabawa z Canpolbabies. Zgarnij matę "Piraci" Reviewed by maikowa on środa, lipca 29, 2015 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.