środa, 2 września 2015

Poznajcie Ubu, ciekawskiego kosmitę

Znacie już Ubu?

Ubu to uroczy i ciekawski kosmita, który co tydzień zabiera dzieci w ciekawą i edukacyjną podróż. 


ubu, program edukacyjny"UBU" to jedyny w Polsce program internetowy o jakości telewizyjnej, skierowany do najmłodszej publiczności oraz ich rodziców. Jego bohaterem jest uroczy i ciekawski kosmita.


Podczas jednej z podróży kosmicznych, statek UBU popsuł się! Nasz słodki bohater wylądował w pudełku zabawek sympatycznej Poli. Dziewczyna szybko zorientowała się, że UBU nic nie wie o Ziemi i jej mieszkańcach, więc musi nauczyć go dosłownie wszystkiego! Pokażmy mu całą planetę! ubu, program edukacyjnyOd 18. marca 2015 program UBU dostępny jest na platformie Youtube.com i pod adresem internetowym: https://www.youtube.com/channel/UCDIOyT4HwtVn5D2XUvPCMyg

„UBU powstał z tzw. potrzeby własnej. Mam dwie córki, dwu- i pięcioletnią. W dorosłym życiu nigdy nie zdecydowałam się na zakup telewizora, więc jeżeli chodzi o programy dla dzieci musiałam ograniczyć się do tego, co proponował internet. Moje córki rozumieją angielski i biegle mówią w tym języku. Dzięki temu, mogłam wybierać również programy z brytyjskiego i amerykańskiego YouTube, a tam oferta jest już bardzo szeroka. Zdecydowałam się na stworzenie UBU, aby wypełnić lukę na polskim rynku. Dzieci potrzebują i chcą oglądać bajki - a odpowiedzialnością rodziców jest, by wybierać dla nich te mądre, łagodne i edukacyjne” - mówi pomysłodawca i producent programu Katarzyna Socash.

Program podzielony jest na kilka formatów tematycznych m.in "UBU poznaje świat" czy "Ubu podróżuje", których odcinki ukazują się cyklicznie na przestrzeni tygodnia.


Koniecznie musicie go poznać!Brak komentarzy :

:a   :b   :c   :d   :e   :f   :g   :h   :i   :j   :k   :l   :m   :n   :o   :p   :q   :r   :s   :t

By dodać emotkę, w okno komentarza wpisz jej kod (dwukropek i literkę).

Prześlij komentarz

Designed By Blokotek