Warstwowe choineczki na 3 sposoby + szablon do druku

By środa, grudnia 06, 2017 , , ,

Sezon na tworzenie ozdób świątecznych ruszył na dobre.

Dzisiaj proponuję warstwowe choineczki na 3 różne sposoby.

warstwowe choinki


Na dole strony znajdziecie szablon do druku. Kto jednak chciałby zaoszczędzić czas na wycinanie poszczególnych elementów może zakupić gotowe wycinanki na fanpagu bloga. Zapraszam.

1. Choinka z pomponikami - potrzebny jest papier kolorowy, kolorowe, małe pomponiki oraz klej. Wykonanie dziecinnie proste - sklejamy ze sobą poszczególne elementy drzewka, a na gotową choinkę naklejamy pomponiki.

choinka z pomponikami

2. Choinka z igiełkami - potrzebny jest papier kolorowy, nożyczki oraz klej.
Z papieru wycinamy po dwa elementy z każdej wielkości (czyli w sumie 8 sztuk). Jeden element z każdego rodzaju nacinamy na końcówce, a powstałe "igiełki" delikatnie zaginamy ku górze. Następnie sklejamy ze sobą elementy tej samej większości i formujemy z nich choinkę.

choinka z igiełkami

3. Ośnieżona choinka - potrzebny jest papier biały i zielony, nożyczki oraz klej.
Wycinamy po 4 elementy z zielonego oraz białego papieru. Białe elementy naklejamy na zielone, tak aby wystawał kawałek zielonych. Wystający kawałek białych element odcinamy. Wszystkie części drzewka sklejamy i gotowe.

ośnieżona choinka

Która wersja podoba Wam sie najbardziej?

Szablon do druku znajdziecie TUTAJ

Jeśli podobają Ci się treści na tej stronie i chciałbyś więcej i więcej... Postaw mi kawkę! Koniecznie z cukrem, bo cukier krzepi ;o)

To może Ci się spodobać

0 comments