Piaskowe obrazki - recenzja aliexpress

By niedziela, stycznia 14, 2018 , ,

Zapraszam na kolejną recenzję produktów kupionych od majfrenda zza wielkiej wody.


Tym razem obrazki/wyklejanki z piasku.

Obrazki możecie zamówić tutaj.


recenzja aliexpress


Zosia robiła podobną pracę przy okazji jakiegoś festynu i bardzo jej się podobało. W Polsce jest to raczej droga zabawa, więc postanowiłam poszukać na aliexpress. 

Nie zawiodłam się.

Paczuszka szła do nas około 1,5 miesiąca. Cena za zestaw składający się z 5 obrazków o wymiarach 12 cm x 16 cm to około 5 zł. Obrazki w zestawie niestety czasami się powtarzają.

Każdy obrazek zapakowany jest w oddzielny woreczek, wraz z wykałaczką oraz 6 mini torebeczkami z kolorowym piaskiem w ładnych, żywych kolorach.

Piasku jest raczej mało. Chcąc wyklejać wg wzoru umieszczonego na kartce, brakuje czasami konkretnego koloru do wypełnieni jakiegoś elementu, ale mając kilka obrazków można "pożyczyć" trochę piasku z innego. Z drugiej strony ma to swoje zalety, bo niewykorzystany piasek nie wala się po mieszkaniu. Piasek dobrze trzyma się kleju.

Na czym w ogóle polega ta zabawa?recenzja aliexpress


Arkusz z obrazkiem jest ponacinany wzdłuż konturu. Z pomocą wykałaczki odklejamy kolejne elementy, na które sypiemy piaseczek w odpowiednim kolorze, a jego nadmiar ztrzepujemy na miseczkę/podstawek.


recenzja aliexpress


recenzja aliexpress

recenzja aliexpress

recenzja aliexpressrecenzja aliexpress

Podsumowując: polecam, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę. Zarówno 5 latce jak i 3 latce (tu potrzebna jest pomoc) praca z tymi zestawami bardzo sie podoba.

To może Ci się spodobać

0 comments