Tatuaże brokatowe - atrakcja nie tylko urodzinowa

By środa, kwietnia 15, 2020 ,

Organizując urodziny dla dziecka można skorzystać z bogatej oferty atrakcji dostępnych na rynku.

Można zorganizować urodzinki na sali zabaw, kręgielni, na boisku w obecności trenera, na basenie, w stadninie koni i wielu innych miejscach oferujących taką możliwość.

Kolejną opcją jest wyprawienie przyjęcia w domu w towarzystwie animatora, który zorganizuje dla dzieci niezapomniane zabawy, lub po prostu zaproszenie do domu grupki przyjaciół dziecka i puszczenia ich na żywioł.

Niezależnie od miejsca, w którym obchodzimy ten wyjątkowy dzień, możemy dorzucić jeszcze jedną atrakcję - tatuaże brokatowe.

tatuaże brokatowe dla dzieci


Wbrew pozorom nie tylko dziewczynkom błyszczą się oczka na widok brokatu. W kolejce do zrobienia tatuażu ustawiają się równie chętnie także chłopcy. A to za sprawą mnogości wzorów szablonów, z pomocą których wykonuje się tatuaże brokatowe.

tatuaże brokatowe

Zrobienie tatuażu nie jest specjalnie skomplikowane i nie wymaga wybitnych zdolności manualnych. Dlatego też można zapytać o nie animatora, a jeśli nie mamy w planach zlecanie organizacji urodzin nikomu z zewnątrz, możemy zrobić to samemu.

Do wykonania tatuaży potrzebne są: odtłuszczacz (do oczyszczenia i idtłuszczenia miejsca, w którym ma powstać tatuaż brokatowy), szablon, specjalny klej, brokat oraz pędzelek do nałożenia brokatu. Wszystkie niezbędne akcesoria można zakupić np. na stronie Decorolka pojedynczo, lub w gotowych, tematycznych zestawach

tatuaże dla dzieci

zestaw do tatuaży brokatowych

Jak wykonać tatuaż? Zapraszam do obejrzena krókiego filmiku:


To może Ci się spodobać

0 comments