Naturalna sól do kąpieli dla dzieci - poznaj produkty Dresdner Essenz

By poniedziałek, grudnia 05, 2022

 Rodzice- w momencie kiedy w ich życiu pojawi się mały człowiek- chcą zapewnić mu dosłownie wszystko to co najlepsze. Jednocześnie muszą oni pamiętać o tym, by w wyprawce dla malucha znalazły się niezbędne kosmetyki pielęgnacyjne oraz produkty do kąpieli. Skóra u tak małego dziecka jest wyjątkowo delikatna i wymaga produktów bezpiecznych i naturalnych. Jednym z nich jest sól do kąpieli Dresdner Essenz. Dlaczego warto się nią zainteresować i co wyróżnia ten produkt dla maluchów?


Sól do kąpieli Dresdner Essenz- skuteczna pielęgnacja i przyjemna kąpiel dziecka

Na rynku akcesoriów i kosmetyków dziecięcych nie brakuje różnorodnych producentów, którzy zachwalają swoje produkty. Jednocześnie nie wiele z nich może pochwalić się całkowicie naturalnym oraz bezpiecznym składem. Naturalna sól do kąpieli dla dzieci jest dość trudna do znalezienia, jednak w sklepie elemele.com.pl możemy spotkać się z produktami marki Dresdner Essenz.

Na szczególną uwagę zasługuje wspomniana już sól do kąpieli, która nie tylko będzie w bezpieczny sposób pielęgnowała skórę malucha, ale także sprawi, że cała kąpiel będzie zdecydowanie przyjemniejsza. Sól do kąpieli Dresdner Essenz- w zależności od rodzaju- nadaje wodzie piękne i głębokie kolory, a także wyróżnia się kojącym zapachem. Wobec tego zarówno mama jak i jej pociecha podczas kąpieli będą mogli skorzystać z naturalnej aromaterapii i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem.

Co wyróżnia sól do kąpieli od marki Dresdner Essenz?

Sól do kąpieli dla dzieci musi wyróżniać się przede wszystkim składnikami, które nie doprowadzą do powstania podrażnień czy reakcji alergicznych. Skóra niemowląt jest bowiem wyjątkowo wrażliwa i delikatna. Jednak sól do kąpieli od marki Dresdner Essenz pomoże zadbać o nią w optymalny i kompleksowy sposób. Co wyróżnia ten produkt? Otóż można tu wskazać na:

  • przywrócenie odpowiedniego pH skóry;
  • naturalna sól morska z dodatkiem naturalnych składników jak np. tymianek czy rozmaryn, która posiada szereg odpowiednich certyfikatów;
  • sól do kąpieli dla dzieci od marki zawiera także kwasy omega-6, niezbędne do utrzymania odpowiedniego poziomu nawilżenia;
  • wzmocnienie naturalnej bariery skóry malucha;
  • działanie przeciwrodnikowe i przeciwzapalne.

Jak więc widać, sól do kąpieli Dresnder Essenz zagwarantuje maluchom wszystko to, co jest tylko niezbędne dla ich skóry.

Dresdner Essezn- 100% wegańskich kosmetyków

Sól do kąpieli dla dzieci, zupełnie podobnie jak pozostałe kosmetyki od tej marki są w 100% wegańskie, co za tym idzie nie zawierają one w sobie składników i substancji pochodzenia zwierzęcego. Dodatkowo są to produkty całkowicie naturalne, które są wyjątkowo bezpieczne nawet w przypadku dzieci borykającymi się z różnymi alergiami. Warto wspomnieć również o tym, że sól do kąpieli Dresdner Essenz nie tylko pielęgnuje, ale także delikatnie myje skórę malucha. Sprawi ona, że skóra dziecka będzie o wiele gładsza i zachowa optymalny sposób nawilżenia. Różnorodne kolory wspomnianej już soli do kąpieli są jednocześnie gwarancją świetnej zabawy.

*Post sponsorowany

To może Ci się spodobać

0 comments